پیام تشکر دبیرکل مجمع جهانی تقریب در پی حسن همکاری مردم و مسئولین استان گلستان در دومین اجلاس منطقه ای وحدت
۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ۱۴:۴۱ 519

پیام تشکر دبیرکل مجمع جهانی تقریب در پی حسن همکاری مردم و مسئولین استان گلستان در دومین اجلاس منطقه ای وحدت

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی طی پیامی از حسن همکاری مردم شریف و مسئولین استان گلستان در دومین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی تشکر کرد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌اللّه الرحمن الرحیم 
مردم شریف، علمای اعلام، فرهیختگان ارجمند و مسئولین محترم استان گلستان 
سلام‌ علیکم و رحمة ‌اللّه و برکاته 
دومین اجلاس منطقه‌ای وحدت اسلامی در تاریخ 26بهمن ماه1401 در استان گلستان؛ نگارستان اقوام و مذاهب و با عنوان « تقریب مذاهب اسلامی وتمدن سازی نوین اسلامی درگام دوم انقلاب»  و با حضور علما و شخصیت‌های محترم ومعزز اهل¬تسنن و تشیع منطقه برگزار شد. 
در این نشست پربرکت میزبان جمع کثیری از صاحبان فضیلت و پرچمداران علم و معنویت و طلایه‌داران وحدت از کشورهای روسیه، قزاقستان، قرقیزستان و پاکستان  
و شهرهای مختلف ایران اسلامی و خصوصاً استان گلستان بودیم. 
برگزاری مناسب و اثربخش این برنامه پرمحتوا، فاخروالگو به همت، مساعدت، صبر و هم‌افزایی همه اقشار آن گلستان زیبای ایران اسلامی میسر شد. 
برخود لازم می‌دانم صمیمانه از حسن همکاری و عنایت مردم شریف و شهیدپرور گلستان و نیز مسئولین پرتلاش استان، خصوصاً نماینده محترم ولی فقیه حضرت آیت  
اللّه نورمفیدی دامت برکاته، استاندار معزز جناب آقای دکترزنگانه زیدعزه العالی، مسئولین محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه امام حسین(ع)، مدیر محترم مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، عموم علما و فرهیختگان اهل¬سنت و شیعه، مدیران محترم سازمان ها و نهادهای دولتی و انقلابی و سایر اعاظم بزرگوار دامت توفیقاتهم تقدیر و تشکر و ادای سپاس نمایم. 
از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران اسلام و نظام اسلامی را مسألت می‌نمایم. 

حمید شهریاری 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

ارسال نظر