انتقاد امام جمعه اهل سنت قصر شیرین از عملکرد برخی رسانه ها در ضربه زدن به وحدت
۱۴۰۲/۰۵/۲۴ ۱۱:۵۱ 87

انتقاد امام جمعه اهل سنت قصر شیرین از عملکرد برخی رسانه ها در ضربه زدن به وحدت

امام جمعه اهل سنت قصر شیرین با انتقاد از عملکرد برخی رسانه ها، اعلام کرد: برخی رسانه ها با طرح مسائل قومیتی باعث لطمه زدن به وحدت می شوند و ضرورت دارد، چنین رسانه هایی شناسایی و مانع تفرقه افکنی آنها شویم. 

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، ماموستا عادل غلامی امام جمعه اهل سنت قصر شیرین در حاشیه سومین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، اظهار داشت: یکی از راهکارهای تقویت وحدت اسلامی، ارتباط بین علما و فرهیختگان جهان اسلام است و تقویت وحدت در سایه همین تعاملات و اجلاسهای این چنینی شکل بگیرد.

 وی بر حضور کشورهای عربی از جمله عربستان، مصر و اردن در اجلاس های وحدت اسلامی تأکید کرد و افزود: جهت ارتقای سطح وحدت بین مسلمانان، برگزاری جهانی اجلاس وحدت اسلامی را پیشنهاد می کنم.

 امام جمعه اهل سنت قصر شیرین با بیان اینکه برگزاری این اجلاس ها، به تقویت وحدت اسلامی کمک بزرگی می کند، تصریح کرد: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مسلمانان کشورهای مختلف را نباید نادیده گرفت.

غلامی با انتقاد از عملکرد برخی رسانه ها، اعلام کرد: برخی رسانه ها با طرح مسائل قومیتی باعث لطمه زدن به وحدت می شوند؛ ضرورت دارد چنین رسانه هایی شناسایی و مانع تفرقه افکنی آنها شویم.

وی بی حرمتی به ساحت پیامبر اسلام(ص) به جای بیان وحدت، را از جمله اقدامات برخی رسانه ها عنوان کرد و اظهار داشت: یکی از اهداف بزرگ متحدان اروپا، دوری مسلمانان از قرآن، نماز و حج است و ضرورت دارد، رسانه ها با هوشیاری تمام، این توطئه ها را خنثی کنند.

ارسال نظر