بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در محکومیت جنایت صهیونیست ها در حمله به بیمارستان المعمدانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۶ ۰۸:۴۹ 161

بیانیه مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در محکومیت جنایت صهیونیست ها در حمله به بیمارستان المعمدانی

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای جنایت صهیونیست در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیدن صدها نفرازمصدومین، بیماران، کادر درمان و افراد بی‌گناه را محکوم کرد. 


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ 

حمله ناجوانمردانه وغیر انسانی رژیم کودکش اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیدن صدها نفرازمصدومین، بیماران، کادر درمان و افراد بی‌گناه نشانه رذالت و ددمنشی بی حد واندازه این رژیم خودخوانده وغاصب است. 

قتل عام زنان و کودکان و مردم بی دفاع یک نسل کشی آشکار در مقابل چشمان همه جهانیان می‌باشد. 

رژیم صهیونیستی با حمایت تسلیحاتی آمریکای جهان خوار و هم پیمانان غربی خود و در سایه سکوت برخی سردمداران کشورهای مسلمان و غیر مسلمان هر لحظه بر خوی وحشی‌گری خود می‌افزاید و در دایره امنی که برای خود متصور است از هیچ جنایتی دریغ نمی‌کند. 

بی‌شک چشمان تمام مردم مظلوم فلسطین خصوصاً ساکنان  نوار غزه در انتظار حمایت واقدام عملی سایر مسلمانان است. 

بر امرا، علما و فرهیختگان و همه امت مسلمان است که ندای یا للمسلمین برخاسته از حنجره‌های خسته و سینه‌های سوزان از جور ظالمین را به انحای گوناگون پاسخ گویند و ضمن حمایت از مقاومت اسلامی انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی نمایان سازند . 

سازمان‌ها و مجامع فعال بین‌المللی نیز وظیفه خطیر خود را در این برهه زمانی انجام داده و مانع تجاوزگری‌های دشمنان بشریت شوند. 

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حمله به بیمارستان المعمدانی را به شدت محکوم نموده و آمادگی اعضای محترم خودرا درسراسرجهان جهت حمایت همه جانبه  از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد.

ارسال نظر