ماموستا عبداللهی: نقش رسانه‌های غربی در ایجاد تفرقه/ مسلمانان در عمل به قرآن کوشا باشند
۱۴۰۲/۰۵/۲۵ ۱۱:۲۳ 95

ماموستا عبداللهی: نقش رسانه‌های غربی در ایجاد تفرقه/ مسلمانان در عمل به قرآن کوشا باشند

امام‌جماعت مسجد ویلاشهر ارومیه با اشاره به نقش رسانه‌های غربی در ایجاد تفرقه گفت: مسلمانان باید هیچگونه توجهی به اخبار اینگونه رسانه‌ها نداشته باشند و از منابع موثق داخلی اخبار را پیگیری کنند تا فریب دشمنان را نخورند.

به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، ماموستا نادر عبداللهی، امام جماعت مسجد ویلاشهر ارومیه در حاشیه سومین اجلاس منطقه ای وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب اظهار کرد: در احادیث و آیات قرآن اشاره شده که مسلمانان باید وحدت داشته و از تفرقه دوری کنند چرا که تفرقه در هر جایی که باشد موجب بروز مشکلات عدیده‌ای در جامعه می‌شود.

وی افزود: مسلمانان باید احادیث پیامبر اسلام (ص) در مورد وحدت را آنقدر زمزمه کنند که ملکه ذهن‌شان شده و به هنگام تفرقه یاد این آیات افتاده و از اقدام خود پشیمان شوند.

ماموستا عبداللهی با اشاره به نقش رسانه‌های غربی در ایجاد تفرقه تصریح کرد: مسلمانان باید هیچگونه توجهی به اینگونه رسانه‌ها نداشته و از منابع موثق داخلی اخبار را پیگیری کنند تا فریب دشمنان را نخورند.

 وی با اشاره به حادثه قرآن‌سوزی در کشورهای غربی خاطرنشان کرد: جوامع غربی همواره با اسلام مشکل داشته و تلاش داشتند تا بر علیه مسلمانان اقدام کنند و اخیرا نیز با سوزاندن قرآن در تلاش هستند تا قلب‌های مسلمانان را جریحه‌دار کنند.

ماموستا عبداللهی گفت: مسلمانان باید برای مقابله با این اقدامات در عمل به قرآن کوشا بوده و از این طریق با نیرنگ‌های دشمنان مقابله کنند.

ارسال نظر