چنگ زدن به ریسمان الهی، وظیفه مسلمانان است
۱۴۰۲/۱۰/۲۵ ۱۰:۱۷ 87
اندیشمند نیجری؛

چنگ زدن به ریسمان الهی، وظیفه مسلمانان است

اندیشمند نیجری تأکید کرد: ما مسلمان هستیم و وظیفه داریم بر ریسمان الهی چنگ بزنیم و از عزیزان خود حمایت کنیم.


به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، معن سابع إیدی آدم، اندیشمند نیجری در همایش بین المللی" طوفان الاقصی و بیداری وجدان بشری" که صبح امروز (یکشنبه) با حضور 100 عالم مسلمان از کشورهای مختلف جهان کار خود را آغاز کرد، اظهار داشت:ما اینجا برای بررسی مهم‌ترین مسئله امت اسلامی اینجا حاضر شده‌ایم.

وی در این باره تصریح کرد: اگر در آمریکا یا فرانسه و یا کشورهای اروپایی، زن یا کودکی توسط مسلمانان به قتل برسد، آنها چگونه برخورد می‌کنند و آیا چنین اجازه‌ای را به مسلمانان می‌دهند؟

این اندیشمند نیجری گفت: ما مسلمان هستیم و وظیفه خود می‌دانیم که به ریسمان الهی چنگ بزنیم و از عزیزان خود در همه عرصه‌ها حمایت کنیم.

وی با بیان این که سازمان ملل متحد تنها مختص به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها نیست که تنها در راستای منافع آنها بیانیه صادر کند، خاطرنشان کرد: آنها در عراق، لیبی و افغانستان چه فتنه‌هایی را به پا کردند در حالی که مسلمانان و کشورهای اسلامی تنها نظاره‌گر بودندو به هیچ وجه اقدام عملی در این باره نکردند.

وی در پایان افزود: ما در این همایش که متعلق به همه مسلمانان است و نمایندگان همه کشورهای اسلامی در آن حضور دارند، باید تأکید کنیم که اسلام بر حمایت از حق تأکیددارد.

ارسال نظر